Koolivikker 2023

Loomise kuupäev 14.11.2023

Pöide Kool osales täna Kärla Põhikool'i poolt võõrustatud Koolivikkeril.

Sättisime end õpilastega hommikul valmis (suur tänu koolitiimile, kes aitas ettevalmistusi teha!), Pöide ja Laimjala teenuskeskused aitasid transpordiga.

🙏 Aitäh Aili ja Vilmar 🙏

Koolivikker ise oli vahva kogemus, millest osa saada.

Viis õpilast - Triinu, Madis, Brenda, Joann ja Miia - esindasid kooli mälumängul.

Laual olid ainealased küsimused (4.–8. klassi õpikud, vastati meeskonnas), meediaküsimused (Saarte Hääl, 3.–10. november 2023, vastatati meeskonnas), silmaringiküsimused (Kahoot, meeskonnas vastamine).

Vikkeri puhul olid märksõnadeks: liikumisaasta, vana aja kombed, taaskasutus - erinevate tööriistade kasutamine, meisterdamisoskus, nutikus, loovus.

Võisteldi kahes vanuseklassis (5.–6. kl ja 7.–9. kl), võistkonnas 2 õpilast, mõlemas vanuseklassis igast koolist 1 võistkond.

Meid esindasid Frida-Johanna ja Mia-Cristella nooremas ning Katrin ja Kärt vanemas vanuseastmes.

Saatjatena kaasas olnud Reine ja Jaak osalesid õpetajate töötoas ning nautisid võõrustajate külalislahkust. Suur aitäh Reine'le optimismi, sära ja jäädvustatud piltide eest!

Mälumängurid näitasid üles südikust, taiplikkust ja meelekindlust. Vikkeril meisterdajad loovust, nutikust ja kuumale liimile vastupidavaid sõrmi.

Suur tänu meie asjalikele õpilastele. Et seda julgust olla ja teha jätkuks veel ja veel - Pöide Kool sai vääriliselt esindatud.

Suur aitäh Kärla Põhikooli tiimile eesotsas Arnek Grubnik'uga. Suurepäraselt korraldatud sündmus - soe vastuvõtt ja väga hästi loodud ruum.

Soovime omalt poolt õnne tänavusele üldvõitjale Muhu Põhikool'ile.

Kohtume järgmisel aastal naabersaarel!

✨🌟☀️🌟✨

Hõissa!