Uued sõpruse sõlmed

Loomise kuupäev 14.02.2024

Tänane päev sai sõlmitud uue sõpruse sõlmedega.
Pöide ja Luce koolid kohtusid ühise õppepäeva sees.
Aitäh Luce Koollink opens on new page'i perele, kes valmistasid meile täna kustumatu kogemuse ja mälestuse.
Sõitsime hommikul bussiga Koigi rappa ja tee peal ilmutas end päeva tähistamiseks luuletus sõprusest.

Sõprus

Olla olemas Sõbrale,
siis kui on vaja
Nii Temale
kui ka Minule
Siis kui saame
kui saan Mina
ja kui saab Tema
Tingimusteta
Sest soovin
ja soovib ka Tema
Midagi vastu ei taha
Ei vajagi
Annab küllaga juba see,
et saan olla olemas,
olemas oma Sõbrale
ja Tema Minule.

✨🌟🙏🤍🙏🌟✨

Ehitasime päeva üles uute sõpruste sobitamise nime all ning Jaak jagab enda teadmisi uuest sõbrast:
"Robin on Tema nimi. Ta kasvatab teist aastat juukseid ning kavatseb need juuksed ühel hetkel maha lõigata ning annetada vähihaigetele mõeldud parukate valmistamiseks.
Tema väikesel õel on täna 2. aastaseks saamise sünnipäev. Ta kinkis õele käekella, millega saab nuppe keerata. Kokku on peres kaks last ja kass (5-liikmeline pere). Robinil on 10ndal augustil sünnipäev.
Huvitav on see, et kui seda arutasime, siis kõndisime kolmekesi Robini ja Isabellaga (minu tütar) ning kõigil meil on 10ndal kuupäeval sünnipäev (Isabellal mai kuus, minul septembris ja Robinil siis augustis). Robin on uudishimulik noormees, kes julgeb olla selline nagu ta on."
Aitäh Robinile toreda sõpruse sõlmimise kogemuse osas!

Rabast tagasi.

Koolimajas sõime ühiselt suppi (aitäh Irja ja Reele). Pikk matk seljataga valmistas tühja kõhu ja oli ülimalt mõnus ühiselt keha kosutada.
Peale seda osalesime suurepäraselt ette valmistatud ja läbi viidud viktoriinis - aitäh Luce koolile, kes selle võimalikuks tegi. Kooli aula oli täidetud rõõmuhõisete ja ühise tähistamisega.
Aeg lendas linnutiivul.
Viktoriini käigus ilmutasid järgmised mõtted:

Armastus

vabaduse
ja usaldusega

🤍🙏🤍

Aitäh Luce kooli perele südamliku kingituse eest - sõprusesõlmede sõlmimise meistriteos. Hoiame sõlmitud sõprust oma südames olulises kohas ja hindame seda kõrgelt.

Luce Kooli külastus on väga inspireeriv kogemus ja meil on oma uutelt sõpradelt palju õppida.

Viimati muudetud 18.04.2024.